Greqi

Greqia hap kufijtë me Shqipërinë

Greqia hap kufijtë me Shqipërinë

Greqia do të hapë kufijtë me 15 qershor për 29 vende, përfshirë dhe Shqipërinë. Në një njoftim zyrtar, Ministria e Turizmit grek, publikoi listën e...

dje, 14:02
1 2 3