Ilir Meta

LSI voton sot për kryetarin e ri

LSI voton sot për kryetarin e ri

Lëvizja Socialiste për Integrim do të zgjedhë sot kryetarin e saj të ri, pas zgjedhjes së Ilir Metës President i Republikës dhe dorëheqjes nga posti...

Kush është Presidenti i ri i Shqipërisë

Kush është Presidenti i ri i Shqipërisë

Ilir Meta, Kreu i Kuvendit dhe i Lëvizjes Socialiste për Integrim, u zgjodh të premten Presidenti i ri i Shqipërisë. Pas zyrtarizmit të kandidaturës së...

Çfarë do ndodhë me Ilir Metën President?

Çfarë do ndodhë me Ilir Metën President?

lir Meta pritet të zgjidhet sot Presidenti i ri i Shqipërisë. Ai bëhet kështu, presidenti i shtatë i Shqipërisë Pluraliste dhe padyshim më i dobëti...

Orët e fundit të koalicionit

Orët e fundit të koalicionit

Protesta e zgjatur e opozitës duket se ka shkaktuar ngërçin e parë institucional dhe krizën politike brenda mazhorancës, kjo ka lidhje me limitet e regjistrimit...

1 26 27 28 29 30