Ilir Meta
Presidenti Ilir Meta paralajmëron protestë

Presidenti Ilir Meta paralajmëron protestë

Presidenti Ilir Meta ka akuzuar kryeministrin Rama dhe qeverisjen e tij me tone të ashpra për vonesë të qëllimshme të integrimit europian të Shqipërisë. I...

Meta pret ambasadorin japonez

Meta pret ambasadorin japonez

Presidenti Meta priti sot në presidencë Ambasadorin e Japonisë, Makoto Ito, me rastin e përfundimit të misionit të tij në Shqipëri. Meta i shprehu ambasadorit...

Meta kërkon rritje të numrit të testimeve

Meta kërkon rritje të numrit të testimeve

Presidenti Ilir Meta ka kërkuar qeverisë të rrisë numrin e testimeve për koronavirusin. Në një postim në Facebook, Meta shkroi se testimi masiv “i hap...

1 2 3 4 5 37