India
Mbi 25 milion raste me Covid-19 në Indi

Mbi 25 milion raste me Covid-19 në Indi

Të martën India regjistroi mbi 25 milion të prekur nga Covid-19 në të gjthë vendin, sipas minsitrisë së Shëndetësisë. Në 24 orët e fundit vetëm...

India pret të marr rreth 2 miliardë vaksina

India pret të marr rreth 2 miliardë vaksina

India pret të marr mbi 2 miliardë doza të vaksinave antiCovid mes gushtit dhe dhjetorit 2021, njoftoi të enjten një këshilltari lartë qeveritar. India gjendet...

India rekord viktimash nga koronavirusi

India rekord viktimash nga koronavirusi

India regjistroi 3,689 viktima me koronavirus brenda 24 orëve, duke vendosur rekord të viktimave që prej fillimit të pandemisë Më 1 maj, India është bërë...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>