Joe Biden
Joe Biden shpallet zyrtarisht fitues në Xheorxhia

Joe Biden shpallet zyrtarisht fitues në Xheorxhia

Sekretari i Shtetit i Xheorxhisë Brad Raffensperger certifikoi rezultatet e zgjedhjeve presidenciale të shtetit të premten, duke e bërë zyrtare fitoren e Presidentit të zgjedhur...

Udhëheqësit e botës urojnë Biden dhe Harris

Udhëheqësit e botës urojnë Biden dhe Harris

Udhëheqësit e botës nuk pritën derisa presidenti Trump të tërhiqej, por e uruan menjëherë Presidentin e zgjedhur Joe Biden dhe zëvendës presidentet Kamala Harris. Edhe...

Biden kryeson me 5, 587 vota në Pensilvani

Biden kryeson me 5, 587 vota në Pensilvani

Kandidati demokrat Joe Biden kryeson ndaj presidentit aktual Donald Trump me 5, 587 vota në shtetin e Pensilvanisë. Sipas projeksioneve të Associated Press, Joe Biden...

145678

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>