Joe Biden

Garë e ngushtë, Biden kryeson me 12 vota

Garë e ngushtë, Biden kryeson me 12 vota

Presidenti Trump dhe Joe Biden janë shumë afër me njëri tjetrin për të shpallur fitoren. Numërimi i votave vazhdon në shumë vende kyçe dhe rezultati...

Biden kryeson ndaj Trump

Biden kryeson ndaj Trump

Kandidati demokratik për Prwsident i ShBA-ve Joe Biden kryeson ndaj Presidentit Trump në Miçigam. Të dy kandidatët janë kokë më kokë në Karolinën e Veriut....

15678

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>