Jonila Godole
’52 Gra Shqiptare’ – Jonila Godole

’52 Gra Shqiptare’ – Jonila Godole

Dr. Jonila Godole është pedagoge në Departamentin e Gazetarisë dhe Komunikimit në Universitetin e Tiranës, studiuese akademike, autore, redaktore, përkthyese, një nga gazetaret e para...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>