Kanabis

Kapen 400 kg kanabis në Vlorë

Kapen 400 kg kanabis në Vlorë

Policia kufitare e BE-së në bashkëpunim me Policinë shqiptare dhe atë italiane kapën 400 kilogramë kanabis, në brigjet e Vlorës. Policia arrestoi shtetasin E.I, 30...

Shkatërrohet grupi kriminal shqiptaro-nigerian

Shkatërrohet grupi kriminal shqiptaro-nigerian

Policia italiane arrestoi 52 persona, 27 shqiptarë, 23 nigerianë dhe 4 italianë pjesë e një grupi të strukturuar kriminal shqiptaro-nigerian, sipas medias italiane La Reppublica,...

1234513

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>