Keshilli Bashkiak

Këshilli Bashkiak i Shkodrës padit Voltana Ademin

Këshilli Bashkiak i Shkodrës padit Voltana Ademin

Këshilli Bashkiak i Shkodrës paditi kryebashkiaken e Shkodrës, Voltana Ademi në lidhje me zëvendësimin dhe emërimin e anëtarëve të Këshillit Mbikëqyrës të klubit të futbollit...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>