KLGJ
Më 8 tetor zgjidhen anëtarët e KLGJ-së

Më 8 tetor zgjidhen anëtarët e KLGJ-së

Më 8 tetor në orën 11:00 gjyqëtarët e të gjitha niveleve do të zgjedhin anëtarët e Këshillit të Lartë të Gjyqësorit, KLGJ dhe të Këshillit...

12317

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>