Kokaina
Kapet 1 kg kokainë në Durrës

Kapet 1 kg kokainë në Durrës

Policia e Durrësit arrestoi dy persona dhe sekuestroi 1 kilograms kokainë. Personat e arrestuar janë V.M., 29 vjeç dhe E.SH., 30 vjeç, anëtarë të një...

Fantabanane dhe narkospekullime

Fantabanane dhe narkospekullime

Kokaina e fshehur ne banane mbush faqet e gazetave shqiptare me diskutime dhe hipoteza: thejsht si ushtrim logjik po ndërtojmë një skenar në bazë të...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>