kokaine
7 kg kokainë kapen në Portin e Durrësit

7 kg kokainë kapen në Portin e Durrësit

7 kilogramë kokaine u kap në një kontejner në portin e Durrësit, njoftoi policia. Policia arrestoi administratorin e firmës ku do mbërrinte kontenieri. Kontenieri i...

Kapet mbi 14 kg kokainë në Muriqan

Kapet mbi 14 kg kokainë në Muriqan

Mbi 14 kg kokainë u kapën të martën nga Policia në pikën kufitare të Muriqanit. Sasia e drogës ishte fshehur në pjesën e kroskotit të...

Sekuestrohet mbi 1 kg kokainë

Sekuestrohet mbi 1 kg kokainë

Policia e Tiranës ka sekuestruar 1 kilogram e 128 gramë kokainë dhe ka arrestuar 5 persona. Ata shpërndanin kokainë në zonën e Xhamllikut. Droga u...

1 kg kokainë kapet në Durrës

1 kg kokainë kapet në Durrës

Policia e Durrësit kapi 1 kilogramë kokainë dhe arrestoi 4 persona, të martën. Të arrestuarit, sipas njoftimit për media të policisë janë: P., 46 vjeç,...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>