Koronavirus
Cilat janë pasojat afatgjata të Covid-19?

Cilat janë pasojat afatgjata të Covid-19?

Vështirësia në frymëmarrje, kolla e fortë nxitëse dhe debulesa janë disa nga simptomat e pacientëve që vuajnë nga post Covid ose Covidi i gjatë, sqaroi...

Cilat vende po zbatojnë vaksinimin e detyrueshëm?

Cilat vende po zbatojnë vaksinimin e detyrueshëm?

Disa vende në botë përfshirë Australinë, Francën, Anglinë dhe Uellsin kanë vendosur vaksinimin të detyrueshëm për punonjësit e kujdesit shëndetësorë, përfshirë ata që punojnë në...

1234345

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>