KQZ
Prokuroria përfundon hetimet për Agim Kajmakun

Prokuroria përfundon hetimet për Agim Kajmakun

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, dhe ka dërguar dosjen në gjykatë. Akuzat që rëndojnë mbi Kajmakun janë ‘falsikimi...

KQZ shkarkon kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku

KQZ shkarkon kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve shkarkoi sot kryebashkiakun e Vorës Agim Kajmaku për fshehje të së shkuarës kriminale në formularin e dekriminalizimit. Kryebashkiaku socialist rezultoi se...

1 2 3 4 11