KQZ
KAS shtyn vendimin për zgjedhjet në Berat

KAS shtyn vendimin për zgjedhjet në Berat

Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve kërkoi të premten më tepër kohë për shqyrtimin e provave të paraqitura nga subjektet zgjedhore PD-AN dhe LSI,  për shpalljen...

PD: Do apo jo Rama transparencë do bëhet

PD: Do apo jo Rama transparencë do bëhet

Partia Demokratike akuzoi anëtarët socialistë të Komisionit të Ankimimeve në KQZ, për mospranimin e kërkesave për informacion, për zgjedhjet në Gjirokastër. Gazment Bardhi, sekretari i...

1234531

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>