KQZ

PD: Të përsëriten zgjedhjet në 9 qarqe

PD: Të përsëriten zgjedhjet në 9 qarqe

Partia Demokratike do t’i kërkojë KQZ-së që rezultati i zgjedhjeve të 25 prillit në 9 qarqe të vendit të shpallet i pavlefshëm dhe të ketë...

KAS heq gjobat për komisionerët e 7 KZAZ-ve

KAS heq gjobat për komisionerët e 7 KZAZ-ve

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve, pas shqyrtimit të kërkesave ankimore, u ka hequr gjobën prej 3000 lekësh të reja 7 KZAZ-ve, të dënuara për mospërmbushje...

Nis identifikimi i rastet e votimit të shumëfishtë

Nis identifikimi i rastet e votimit të shumëfishtë

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi deklaroi të mërkurën se identifikimi elektonik i zgjedhësve lejon gjetjen e rasteve të votimit të shumëfishtë. Celibashi ishtë në...

12345631

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>