Krimi
Ekzekutohen 2 persona në Durrës

Ekzekutohen 2 persona në Durrës

Dy persona u vranë me armë mbrëmjen e sotme në Durrës pasi u qëlluan nga një makinë në lëvizje. Mediat raportuan se ngjarja ndodhi në...

Sulm me armë në Nju Xhersi, 6 të vdekur

Sulm me armë në Nju Xhersi, 6 të vdekur

Gjashtë persona, mes të cilëve dhe një polic, u vranë në Nju Xhersi gjatë një përplasje me armë. Dy policë të tjerë u plagosën. Ngjarja...

1 2 3 4