Kryeministri Rama
Mbetjet e Durrësit do të digjen në Tiranë

Mbetjet e Durrësit do të digjen në Tiranë

Mbetjet e Durrësit do të digjen në inceneratorin e Tiranës. "Këto ditë që flasim po kryhet një proces finalizmi dhe negociimi me bashkinë e Durrësit...

Shpallet gjendje e jashtëzakonshme edhe në Laç

Shpallet gjendje e jashtëzakonshme edhe në Laç

Kryeministri Edi Rama vendosi sot të përfshinte në zonat me gjendje të jashtëzakonshme edhe Laçin. Gjatë mbledhjes së qeverisë, mëngjesin e së premtes, Kryeministri tha...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>