Kryeministri Rama

Opozita proteston duke marshuar në Tiranë

Opozita proteston duke marshuar në Tiranë

Opozita po proteston përpara Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë. Një pjesë e protetsuesve kanë hedhur shashka dhe tymuese në oborrin e Drejtorisë së Policisë. Ndërsa...

Rama — Mos u shqetësoni për emigracioni

Rama — Mos u shqetësoni për emigracioni

Kryeministri Rama i ftuar sot në konferencën e organizuar nga INSTAT mbi “Sfidat e emigracionit”, u shpreh se nuk ka arsye pse të shqetësohemi për...

123