kufizime
Kosova lehtëson masat kundër Covid-19

Kosova lehtëson masat kundër Covid-19

Kosova ka lehtësuar, të premten, masat kundër Covid-19, raportojnë mediat e Kosovës. Masat janë lehtësuar për disa sektorë, si dhe është zgjatur orari i qarkullimit...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>