LSI
Kryemadhi akuzon Agaçin për presion ndaj LSI-së

Kryemadhi akuzon Agaçin për presion ndaj LSI-së

Monika Kryemadhi akuzoi të martën, në konferencën për shtyp, Sekretarin e Përgjithshëm të Kryeministrisë, Engjëll Agaçin, dhe bashkëshorten e tij për presion ndaj LSI-së për...

Kryemadhi letër SPAK: hetoni abuzimet në ARMO

Kryemadhi letër SPAK: hetoni abuzimet në ARMO

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i ka kërkuar Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion, SPAK, të verifikojë dhe të zbardhë përgjegjësitë e për mos pagesën e pagave...

1 2 3 14