Luan Daci

KPA pezullon nga detyra Luan Dacin

KPA pezullon nga detyra Luan Dacin

Kolegji i Posaçëm i Apelimit pezulloi nga detyra gjyqtarin Luan Daci, “pas vënies në dijeni nga vetë gjyqtar Luan Daci, për marrjen e tij në...

SPAK e vendosur për ligjshmëri në KPA

SPAK e vendosur për ligjshmëri në KPA

Në 20 Maj, Gjykata e Posacme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi të pranojë kërkesën e SPAK për pezullimin nga detyra të gjyqtarit të...

12345

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>