Luigi Soreca
Soreca përshendet operacionin “Los Blanco”

Soreca përshendet operacionin “Los Blanco”

Ambasadori i BE-së në Tiranë Luigi Soreca përshëndeti operacionin e përbashkët ndërkombëtar mes Shqipërisë, Italisë, Hollandës, me mbështetjen e zyrave evropiane të interpolit, Europol dhe...

Ambasadori Soreca takon presidentit Meta

Ambasadori Soreca takon presidentit Meta

Ambasadori i BE-së Luigi Soreca u takua të hënën me presidentin Ilir Meta. Deri më tani nuk ka asnjë njoftim zyrtar për takimin, por mendohet...

1 2 3 7