Luljeta Bozo
Rama quan ‘heroina’ Bozon dhe Çomon

Rama quan ‘heroina’ Bozon dhe Çomon

Kryeministri Edi Rama i quajti Luljeta Bozon dhe Najada Çomo dy heroina.  Gjatë fjalës së tij në prezantimin e ekipit të tij, ai tha se...

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>