Lulzim Basha
Ambasada amerikane mbështet Bashën

Ambasada amerikane mbështet Bashën

Ambasada amerikane shprehu mbështetjen për kreun e PD-së Lulzim Basha, duke u deklaruar se ai “meriton respekt”, pas vendimit për të përjashtuar ish-kreun e vjetër,...

Basha shpall platformën e re të opozitës

Basha shpall platformën e re të opozitës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uroi të dielën zgjedhjen e Këshillin Kombëtar të partisë. "Keni besimin e demokrateve dhe demokratëve dhe përgjegjësinë për të...

1234109

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>