Lulzim Basha
Opozita paralajmëron protesta

Opozita paralajmëron protesta

Kryetari i opozitës Lulzim Basha, akuzoi kryeministrin Rama se bashkë me njerzit e tij, vledh një milion dollarë në ditë nga xhepat e shqiptarëve. Kryetari i...

Anti-klientelizmi klientelist i Bashës

Anti-klientelizmi klientelist i Bashës

Kryetari i Opozitës, Lulzim Basha, ka sulmuar ashpër Kryeministrin Rama për klientelizëm të hapur në favor të një grupi biznesmenësh dhe politikanësh të afërt me...

1 56 57 58