Macron
Macron ndryshon telefonin pas skandalit Pegasus

Macron ndryshon telefonin pas skandalit Pegasus

Presidenti francez Emmanuel Macron ka ndryshuar aparatin dhe numrin e tij të telefonit pas zbulimit të skandalit të përgjimit  Pegasus, njoftoi një zyrtar i presidencës...

1234