Macron
Macron ndryshon telefonin pas skandalit Pegasus

Macron ndryshon telefonin pas skandalit Pegasus

Presidenti francez Emmanuel Macron ka ndryshuar aparatin dhe numrin e tij të telefonit pas zbulimit të skandalit të përgjimit  Pegasus, njoftoi një zyrtar i presidencës...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>