Mali i Zi
Mali i Zi kufizon hyrjet nga Shqipëria

Mali i Zi kufizon hyrjet nga Shqipëria

Mali i Zi ka kufizuar hyrjen nga Shqipëria në pikat e kalimit kufitar të Murriqanit dhe të Bashkimit, për shkak të pandemisë. Sipas rregullave të...

Mali i Zi do të hapë dokumentat e luftës

Mali i Zi do të hapë dokumentat e luftës

Mali i Zi ka vendosur të hapë dokumentat e luftës. Zëdhënësja e parlamentit Aleksa Becic tha se vendi duhet të përballet me kohën e luftës,...

Mali i Zi voton mes tensioneve politike

Mali i Zi voton mes tensioneve politike

Të dielen më 30 gusht  në orën 7 të mëngjesit, u hapën qendat e votimit në Mal të Zi. Në zgjedhjet parlamentare garojnë 6 koalicione...

123456

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>