Merkel

Kancelarja Merkel nis takimet në Tiranë

Kancelarja Merkel nis takimet në Tiranë

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka mbërritur në Tiranë ku është pritur me një ceremoni zyrtare në Pallatin e Brigadave nga kryeministri Rama. Merkel dhe Rama...

Merkel viziton Beogradin

Merkel viziton Beogradin

Kancelarja gjermane, Angela Merkel do të vizitojë të hënën Beogradin, për të diskutuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiç marrëdhëniet dypalëshme me Serbinë, çështjet rajonale si...

1235

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>