mesimi online
Studentët peticion Ramës për rikthimin në auditore

Studentët peticion Ramës për rikthimin në auditore

Studentët e Universitetit të Tiranës kërkojnë hapjen e auditorëve, minimalisht për një pjesë të mësimit. Përmes një peticioni drejtuar kryeministrit dhe ministrisë së Arsimit, studentët kërkojnë...

578 fëmijë nuk ndjekin dot mësimin online

578 fëmijë nuk ndjekin dot mësimin online

Rreth 578 fëmijë në Shqipëri, kanë nevojë urgjente për aparatë celularë dhe internet në mënyrë që të ndjekin mësimin online. Sipas CRCA, një organizatë për...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>