Meta
Meta liron nga detyra 4 ambasadorë

Meta liron nga detyra 4 ambasadorë

Presidenti Ilir Meta ka liruar nga detyra 4 ambasadorë të vendi. Me vendimin e publikuare të premten, Meta ka liruar nga detyra: Arian Spasse, Ambasador...

Qeveria Rama 3 betohet tek Meta

Qeveria Rama 3 betohet tek Meta

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e tij do të betohen, të shtunën, tek Presidenti Ilir Meta. Pas betimit, qeveria do të mbajë mbledhjen e parë...

Kuvendi i ri nis punën më 10 shtator

Kuvendi i ri nis punën më 10 shtator

Kuvendi i ri i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit do të nisë punën më 10 shtator. Presidenti Meta ka dekretuar ditën e premte, në...

12318

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>