Milva Ekonomi
Presidenti dekreton ministrat Çuçi dhe Ekonomi

Presidenti dekreton ministrat Çuçi dhe Ekonomi

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar dorëheqjen e ministrit Sandër Lleshaj dhe propozimet e Kryeministrit Rama për ndryshime në kabinetin ministror. Meta ka dekretuar emërimin e...

Milva Ekonomi premton mbështetje për fermerët

Milva Ekonomi premton mbështetje për fermerët

Milva Ekonomi është propozuar për ministre Bujqësie nga Kryeministri Edi Rama. Ky ndryshim vjen pas propozimit të Blendi Çuçit për ministër të Brendshëm, krijuar pas...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>