Teatri Kombëtar
Vokshi thirrje SPAK të arrestojë Veliajn

Vokshi thirrje SPAK të arrestojë Veliajn

Partia Demokratike akuzoi qeverinë se përfitojë nga mungesa e Gjykatës Kushtetuese për të zbatuar ligje antikushtetuese, duke e futur vendin në krizë politike. “Në mungesë...

PD thirrje SPAK-ut të arrestojë Erion Veliajn

PD thirrje SPAK-ut të arrestojë Erion Veliajn

Partia Demokratike ka përshëndetur vendimin e Gjykatës Kushtetuese për shpalljen anti-kushtetuese të vendimit për kalimin e truallit të Teatrit Kombëtar, Bashkisë së Tiranës dhe ka...

12333

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>