Teatri Kombëtar

PD: Rama dhe Veliaj po vjedhin pronën publike

PD: Rama dhe Veliaj po vjedhin pronën publike

Partia Demokratike, përmes Albana Vokshit reagoi sot për përplasjen mes policisë dhe qytetarëve që mbrojnë Teatrin Kombëtar. “Këmbëngulja e Edi Ramës dhe e Erion Velisë...

1 10 11 12 13 14 27