Teatri Kombëtar
Kryemadhi këcënon Ramën dhe Veliajn

Kryemadhi këcënon Ramën dhe Veliajn

Monika Kryemadhi, Kryetarja e LSI kërcënoi Edi Ramën dhe Erion Veliajn pas vendimit për shembjen e Teatrit Kombëtar. “Ju them edhe një herë. Teatri nuk...

1 11 12 13 14 15 30