Teatri Kombëtar

Kryemadhi këcënon Ramën dhe Veliajn

Kryemadhi këcënon Ramën dhe Veliajn

Monika Kryemadhi, Kryetarja e LSI kërcënoi Edi Ramën dhe Erion Veliajn pas vendimit për shembjen e Teatrit Kombëtar. “Ju them edhe një herë. Teatri nuk...

PD: Rama dhe Veliaj po vjedhin pronën publike

PD: Rama dhe Veliaj po vjedhin pronën publike

Partia Demokratike, përmes Albana Vokshit reagoi sot për përplasjen mes policisë dhe qytetarëve që mbrojnë Teatrin Kombëtar. “Këmbëngulja e Edi Ramës dhe e Erion Velisë...

1 12 13 14 15 16 30