Mjeke

738 mjekë të pavaksinuar pezullohen në Itali

738 mjekë të pavaksinuar pezullohen në Itali

738 mjekë u pezulluan nga shoqatat profesionale pasi nuk u vaksinuan kundër Covid-19, sipas të dhënave të Federatës Kombëtare të Urdhërit të Mjekëve dhe Kirurgëve...

3000 mjekë të pavaksinuar pezullohen në Francë

3000 mjekë të pavaksinuar pezullohen në Francë

"3,000 punonjës të institucioneve shëndetësore dhe mjekësore-sociale të pavaksinuar u pezulluan," tha Ministri i Shëndetësisë Oliver Veran për radion RTL, të enjten. Prej të mërkurës,...

Përfundon vaksinimi i plotë i mjekëve

Përfundon vaksinimi i plotë i mjekëve

Vaksinimi i plotë mjekëve me të dyja dozat e vaksinës Pfizer ka përfunduar. Lajmin e dha Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu gjatë vizitës në qendrat...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>