Monika Kryemadhi

Monika Kryemadhi kërkon falje, por a duhet besuar?

Monika Kryemadhi kërkon falje, por a duhet besuar?

Monika Kryemadhi, kryetarja e sapozgjedhur e Lëvizjes Socialiste për Integrim, pranoi dhe listoi dje të gjithë problematikat e qeverisjes Rama-Meta. Gjatë Konvestës Zgjedhore ku Zonja...

Kryetari i LSI-së Vasili jep dorëheqjen

Kryetari i LSI-së Vasili jep dorëheqjen

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili dha dorëheqjen nga posti i kryetarit. Zoti Vasili u shpreh se dorëheqja e tij i hap rrugë...

LSI kundër Tahirit – Akuza dhe kundërakuza

LSI kundër Tahirit – Akuza dhe kundërakuza

Denoncimi i Lëvizjes Socialiste për Intregrim se në Vorë, mbështetës të PS-së, në bashkëpunim me ish-ministrin Tahiri, po shpërndajnë para në këmbim të votës, ka...

1131415