Monika Kryemadhi
Përmbledhje e takimeve elektorale të LSI

Përmbledhje e takimeve elektorale të LSI

Kandidat të Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë zhvilluar fushatë në disa qarqe të vendit të hënën. Kandidati i Qarkut të Korçës, Endrit Braimllari, ka qënë...

Basha, Kryemadhi kujtojnë Bashkim Finon

Basha, Kryemadhi kujtojnë Bashkim Finon

Ish-Kryeministri i Shqipërisë Bashkim Fino u nda sot nga jeta si pasojë e Covid19. Kreu i PD-së, Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi...

123415