Monika Kryemadhi
Kryemadhi akuzon Agaçin për presion ndaj LSI-së

Kryemadhi akuzon Agaçin për presion ndaj LSI-së

Monika Kryemadhi akuzoi të martën, në konferencën për shtyp, Sekretarin e Përgjithshëm të Kryeministrisë, Engjëll Agaçin, dhe bashkëshorten e tij për presion ndaj LSI-së për...

Kryemadhi letër SPAK: hetoni abuzimet në ARMO

Kryemadhi letër SPAK: hetoni abuzimet në ARMO

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i ka kërkuar Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion, SPAK, të verifikojë dhe të zbardhë përgjegjësitë e për mos pagesën e pagave...

LSI fiton 40 mandate në zgjedhjet e 2021

LSI fiton 40 mandate në zgjedhjet e 2021

Lëvizja Socialiste për Integrim do të fitojë 40 deputetë në zgjedhjet e 25 prillit 2021. kështu deklaroi, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi një intervistë për...

1 3 4 5 6 7 10