Monika Kryemadhi
Kryemadhi këcënon Ramën dhe Veliajn

Kryemadhi këcënon Ramën dhe Veliajn

Monika Kryemadhi, Kryetarja e LSI kërcënoi Edi Ramën dhe Erion Veliajn pas vendimit për shembjen e Teatrit Kombëtar. “Ju them edhe një herë. Teatri nuk...

Kryetarja e LSI-së takon ambasadorin John Richmond

Kryetarja e LSI-së takon ambasadorin John Richmond

Kryetarje  Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi takoi sot Ambasadorin Special në Luftën Kundër Trafikut të Qenieve Njerëzore, John Richmond, gjatë vizitës së saj në...

1 6 7 8 9 10