Najada Como

Najada Como dorëhiqet nga deputete

Najada Como dorëhiqet nga deputete

Mjekja Najada Como nuk do të jetë më deputete. Como ka dhënë dorëheqjen nga mandati i deputetit, sipas njoftimit të kryeministrit Rama në një komunikim...

Rama quan ‘heroina’ Bozon dhe Çomon

Rama quan ‘heroina’ Bozon dhe Çomon

Kryeministri Edi Rama i quajti Luljeta Bozon dhe Najada Çomo dy heroina.  Gjatë fjalës së tij në prezantimin e ekipit të tij, ai tha se...

12