oligarket
Meta, qeveria e blerë nga oligarkët

Meta, qeveria e blerë nga oligarkët

Gjatë tubimit të thirrur për mbrojtjen e Kushtetutës, Presidenti Ilir Meta sulmoi qeverinë duke e cilësuar atë të blerë nga oligarkët. Meta theksoi se qeveria...

Gazetarët e mafias

Gazetarët e mafias

Gazetarët e mafias e shohin përballjen ndërmjet të Mirës dhe të Keqes si një ndeshje futbolli. Nuk ka asgjë nga gazetari si rojtar i të...

Vetëm oligarkët i ndryshojnë benzat…

Vetëm oligarkët i ndryshojnë benzat…

Revista Monitor publikoi para pak ditësh një të dhënë interesante që përshkruan natyrën e vërtet të rritjes së ekonomisë të Shqipërisë, aq shumë të reklamuar nga...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>