Oliver Várhelyi
Eurokomisioneri Varhelyi viziton vendin sot

Eurokomisioneri Varhelyi viziton vendin sot

Komisioneri për Zgjerimin, Oliver Varhelyi do të vizitojë sot me 5 maj Shqipërinë. Sipas njofitmit zyrtar, Varhelyi do të takohet me kryeministrin Edi Rama dhe...

BE i dhuron 200 mijë vaksina Bosnje-Hercegovinës

BE i dhuron 200 mijë vaksina Bosnje-Hercegovinës

Bashkimi Europian i dhuroi 200 mijë vaksina kundër Covid-19, Bosnje-Hercegovinës. Lajmin e bëri të ditur Komisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi, përmes një postimi në Twitter....

1235

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>