Oliver Várhelyi
Eurokomisioneri Varhelyi viziton vendin sot

Eurokomisioneri Varhelyi viziton vendin sot

Komisioneri për Zgjerimin, Oliver Varhelyi do të vizitojë sot me 5 maj Shqipërinë. Sipas njofitmit zyrtar, Varhelyi do të takohet me kryeministrin Edi Rama dhe...

BE i dhuron 200 mijë vaksina Bosnje-Hercegovinës

BE i dhuron 200 mijë vaksina Bosnje-Hercegovinës

Bashkimi Europian i dhuroi 200 mijë vaksina kundër Covid-19, Bosnje-Hercegovinës. Lajmin e bëri të ditur Komisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi, përmes një postimi në Twitter....

1235