Open Balkans

Mblidhet sot Samiti BE-Ballkan Perëndimor

Mblidhet sot Samiti BE-Ballkan Perëndimor

Të mërkurën do të mblidhet, në Brdo të Sllovenisë, samiti mes krerëve të BE-së si dhe atyre të Ballkanit Perëndimor. Dy javë më parë Reuters...

Rama viziton të hënën Kosovën

Rama viziton të hënën Kosovën

Kryeministri Edi Rama, do të vizitojë të hënën Kosovën. Lajmu u raportua nga platforma mediatike KOHA, e cila shkruan se Rama dhe një pjesë e...

SHBA-të mbështesin tregun e përbashkët rajonal

SHBA-të mbështesin tregun e përbashkët rajonal

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, SHBA mbështesin krijimine një tregu të përbashkët rajonal, shprehet në një deklaratë për Zërin e Amerikës një zëdhënës i Departamentit...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>