Opozita
Tezat kryesore të propagandës së Ramës

Tezat kryesore të propagandës së Ramës

Kryeministri Edi Rama përdori përpjekjet e qeverisë për rindërtimin si propagandë për të bindur qytetarët të votojnë atë dhe jo Lulzim Bashën. Teza e tij...

12312

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>