Opozita
Shqipëria — Kanabis dhe korrupsion

Shqipëria — Kanabis dhe korrupsion

Kryeministri shqiptar Edi Rama është i vetmi udhëheqësi i huaj i cili erdhi në SHBA vitin e kaluar për të folur kundër për Donald Trumpit,...

Rama takohem me opozitën por pa kushte

Rama takohem me opozitën por pa kushte

Kryeministri Rama ftoi sot opozitën të dialogojë për një zgjidhje por pa vënë kushte. "Është shumë e rëndësishme për Shqipërinë që kemi të dialogojmë së...

Presidenti dekreton katër ministrat e rinj

Presidenti dekreton katër ministrat e rinj

Presidenti Nishani dekretoi sot katër ministrat e propozuar nga Kryeministri Rama. Kryeministri Rama në vend të ministrave të shkarkuar javën e shkuar emëroi Olta Xhaçkën...

19101112

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>