Opozita
Basha premton hapje të partisë për çdo opozitar

Basha premton hapje të partisë për çdo opozitar

Hapje të partisë, përgatitje të propozimit për reformën zgjedhore, programit të zgjidhjes së krizës dhe zgjerim të koalicionit opozitar. Këto ishin disa nga diskutimet që...

Opozita ndërmjet pacifizmit dhe pasivizmit

Opozita ndërmjet pacifizmit dhe pasivizmit

Tërmeti i 26 nëntorit, dhimbja për viktimat dhe vuajtjet e paniku i mijëra shqiptarëve që u goditën nga fatkeqësia kaluan për të paktën një jave...

Opozita nuk duhet të mbështetet pa kushte

Opozita nuk duhet të mbështetet pa kushte

Komunitetet me rrjetë më të dendur horizontale të organizimit civil janë në gjendje të ndërtojnë më mirë normat e besimit, reciprocitetit dhe angazhimit qytetar, sipas...

13456712

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>