Organizata Politike

Sulmohet makina e aktivistit Arlind Qori

Sulmohet makina e aktivistit Arlind Qori

Makina e aktivistit Arlind Qori është sulmuar dhe dëmtuar mbrëmë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Qori në një postim në Facebook, ku ka botuar...

OP thellon fushatën publike kundër Samir Manes

OP thellon fushatën publike kundër Samir Manes

Aktivistë të Organizatës Politike (OP) shfrytëzuan sot atmosferën festive për të protestuar në Sheshin Skënderbej për më shumë vëmendje ndaj minatorëve. Ata ngritën banderolë me...