OSHEE
Qendra e Tiranës pa energji elektrike

Qendra e Tiranës pa energji elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSSHE njoftoi se rruga "Muhamet Gjollesha", zona e Stadiumit "Dinamo", Sheshi "Willson", një pjesë e Komunës së Parisit dhe...

Grabitet zyra e OSHEE në Tiranë

Grabitet zyra e OSHEE në Tiranë

Zyra e OSHEE në Tiranë është grabitur mëngjesin e së premtes. Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur në afërsi të Pazarit të Ri. Një...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>